Dwudniowe (weekend) szkolenie online Survival Remote Viewing

Weź udział w jedynym w Polsce szkoleniu online Survival Remote Viewing!
Remote Viewing czyli „Zdalne Postrzeganie” to techniki postrzegania pozazmysłowo pierwotnie opracowane na potrzeby wywiadu wojskowego USA w okresie zimnej wojny.
Remote Viewing to najbardziej obiektywne podejście do percepcji pozazmysłowej, dające mierzalne i weryfikowalne rezultaty.

Survival Remote Viewing to specjalny program szkolenia z technik percepcji pozazmysłowej Remote Viewing oraz technik wspomagających, który powstał dla osób, jakie preferują skondensowaną weekendową formę szkolenia.
W ciągu dwóch dni podczas spotkań online poznasz wiele technik z zakresu rozwoju i doskonalenia percepcji nadzmysłowej, oraz dowiesz się jak pracują profesjonalni Remote Viewerzy.

Program Survival Remote Viewing powstał specjalnie z myślą o burzliwych czasach w których żyjemy. Jednego dnia żyjemy w świecie pokoju i spokoju a drugiego budzimy się w zupełnie innej rzeczywistości. Kto wie co jeszcze przed nam. Dlatego warto być przygotowanym i zaradnym w rożnych sytuacjach życiowych. Co zrobisz jeśli któregoś dnia zbraknie prądu, nie będzie dostępu do internetu a maszty telefonii komórkowej przestaną działać? Jak skontaktujesz się wówczas z bliskimi Ci osobami?
A może mniej ekstremalna sytuacja: nagle potrzebujesz dowiedzieć się czegoś czego nie możesz dowiedzieć się konwencjonalnymi metodami?
Survival Remote Viewing to specjalna forma szkolenia Remote Viewing jaką przygotowałem z myślą o zebraniu technik do natychmiastowego stosowania i reagowania w sytuacjach, w których potrzebujemy zadziałać dostępnymi nam środkami.

Podczas szkolenia Survival Remote Viewing poznasz nie tylko samą technikę i pracę z metodą Remote Viewing, ale także inne najskuteczniejsze i najszybsze techniki aktywowania oraz użytkowania percepcji pozazmysłowej.

W ciągu tego szkolenia poznasz skumulowaną wiedzę na temat rozwijania oraz stosowania technik percepcji pozazmysłowej w rożnych sytuacjach od dnia codziennego po sytuacje ekstremalne.

Co dadzą Ci moje zajęcia Survival Remote Viewing:

  • Nauczysz się rozróżniać wewnętrzne procesy swojego umysłu od subtelnych sygnałów intuicyjnych.
  • Poznasz techniki Remote Viewing, pierwotnie opracowane dla wywiadu wojskowego, w udoskonalonej i dostosowanej do nowej wiedzy formie.
  • Poznasz lepiej siebie, i nauczysz się przydatnych w życiu technik pracy z umysłem w celu optymalizacji swoich działań na rożnych płaszczyznach.
  • Pod wpływem prezentowanych ćwiczeń zwiększy się Twoja spostrzegawczość, zdolność koncentracji oraz poczucie spokoju.
  • Poznasz techniki percepcji pozazmysłowej i pracy z umysłem do natychmiastowego stosowania w sytuacjach kryzysowych.
  • Poznasz ludzi o podobnych zainteresowaniach i przeżyjesz rozwijającą weekendową przygodę zdobywając nową wiedzę i doświadczenie.

Szkolenie odbywać się będzie online, na Zoomie w formie video-konferencji w sobotę oraz niedzielę.

Prowadzi: Jakub Qba Niegowski
Sobota: 19:00-22:00
Niedziela: 19:00-22:00
Cena szkolenia: 489 zł
Szkolenie rozpocznie się po zebraniu się kompletu uczestników a informacje zostaną podane z odpowiednim wyprzedzeniem zarejestrowanym uczestnikom.
Więcej informacji oraz zapisy przez e-mail.