Kto może się nauczyć Remote Viewing

To bardzo ważne pytanie, bo zapewne się zastawiasz drogi czytelniku lub czytelniczko, czy Ty również możesz się tego nauczy? Z dużym prawdopodobieństwem mogę odpowiedzieć: Tak.

Pierwsze eksperymenty z Remote Viewing o których napisałem we wcześniejszych rozdziałach miały ciekawe i wartościowe założenie. Do eksperymentów zaangażowano osoby, które nie miały wcześniej styczności z jasnowidzeniem i nie interesowały się tematyką jasnowidzenia czy jakiegokolwiek rodzaju tematami dotyczącymi percepcji pozazmysłowej. Chciano bowiem sprawdzić, czy można wyszkolić dowolną osobę, która nie przejawiała wcześniej takich zdolności. Okazało się, że tak. Można.

Z mojego doświadczenia wynika, że prawie każdy może nauczyć się Remote Viewing.
Piszę „prawie” tylko dla zachowania marginesu bezpieczeństwa, gdyż uważam, że jeśli poświecić odpowiednią ilość czasu i pracy to każda osoba jest zdolna opanować te zdolności.

Jednak jak w każdej dziedzinie, jedni mają większe predyspozycje i przychodzi im to szybciej, a inni muszą nieco więcej czasu i pracy poświecić na opanowanie umiejętności.
Bywają też osoby, które są „zablokowane” na poziomie percepcji pozazmysłowej, jednak w mojej praktyce to rzadkie przypadki.

Czyli prawie każdy może się nauczyć Remote Viewing, zaś większość osób które są zainteresowane takim rozwojem, jednocześnie jest na etapie gotowości by faktycznie zacząć praktykę, gdyż mają otwarty umysł, który jest podstawą do możliwości percepcji pozazmysłowej.

Jakub Qba Niegowski